WYWIADY


Posłuchajmy doświadczenia innych! W temacie relacji oddajemy głos samym małżeństwom, a także tym, którzy na co dzień z nimi współpracują. Zapraszamy również osoby ze świata mediów, dla których życie małżeńskie i rodzinne to przestrzeń największych osobistych sukcesów i radości.


Rozmowy o relacjach: Przemysław Babiarz (cz.1.)

.

Znany i lubiany dziennikarz, prezenter i komentator sportowy odsłania nowe oblicze człowieka rodzinnego, głęboko reflektującego nad rzeczywistością i osoby o niebanalnym podejściu do katolickich wartości.

Ciekawe przemyślenia, mieszanka żartobliwych i poruszających historii oraz mnóstwo inspiracji dla osób szukających głębokich relacji na całe życie.

Obejrzyjcie na naszym kanale na YT:


_

Rozmowy o relacjach: Przemysław Babiarz (cz.2.)

.

Jaką relację ma ze sobą Przemysław BabiarzCo doradza tym, którzy myślą o małżeństwie? Kiedy, jego zdaniem, relacja ma „nieustanne perspektywy rozwoju„? O tych i innych ważnych kwestiach posłuchacie w drugiej (ostatniej) części naszego wywiadu ze znanym dziennikarzem:) 

Zobaczcie sami!


_

#MałżeńskieKawki: Wywiad z s. Emmanuelą

_

Konflikty i nieporozumienia w relacjach… Czy zawsze są tak straszne, jak je malują😉?

Ostatnio dostaliśmy na rocznicę ślubu książkę pt. „Pochwała kłótni małżeńskiej”. I bądź tu mądry, kłócić się, czy się nie kłócić😉😊??? Podpytamy o to s. Emmanuelę Sikorską ze wspólnoty Uczennic Krzyża, która pracuje w sądzie jako obrońca węzła małżeńskiego.

PS: Mimo konkretnego tematu, zapewniamy lekki przekaz i dużo żartów (tak, tak… pewnie już wiecie, że to nasz sposób na neutralizowanie „cięższych” treści😉).

.


_

#MałżeńskieKawki: Wywiad z s. Emmanuelą

_

Czy każdy nadaje się do małżeństwa? Kim jest obrońca węzła małżeńskiego? Czy pary rozpadają się po kursach dla narzeczonych? Na poważnie i z humorem o relacji małżeńskiej, przygotowaniu do niej i o tym, co dzieje się potem 😉

W tym odcinku „Małżeńskich kawek” gościmy siostrę Emmanuelę Sikorską ze wspólnoty Uczennic Krzyża.

.


_

CYKL: Odnalezieni

.

Jest rok 2004. Asia i Kuba są kilka miesięcy po ślubie. Bardzo się kochają i cieszą się tym, że po 8 miesiącach od zapoznania mogą wreszcie zamieszkać razem. Jak wygląda ich małżeńska codzienność? Skupiają się na rozwijaniu swoich firm i zapewnianiu sobie atrakcji w życiu. W wolnych chwilach nurkują, interesują się zjawiskami nadprzyrodzonymi i poszukują jaskini w Birmie, aby schronić się przed końcem świata. W takim rytmie mija im kilka lat i trwało by to pewnie jeszcze długo… gdyby nie jeden telefon. A potem pamiętny upadek, łzy i spotkanie, które w ich małżeńskiej relacji wprowadzi nieodwracalne zmiany…

POPRZEDNIE: historia Pauliny i Marcina odcinek 1. i odcinek 2. historia Magdy i Adama odcinek 3.

ODCINEK 4.: Historia Asi i Kuby


_

Radio Warszawa:  Audycja „Radość Miłości”

.

Pod koniec października mieliśmy przyjemność być gośćmi audycji „Radość Miłości” w Radiu Warszawa.

Zapraszamy do odsłuchania pierwszej części: o początkach naszej relacji („Trafił przez nią do poprawczaka”;-)), dojrzewaniu do małżeństwa i o zaskakujących owocach przyjaźni ze św. Antonim:

A poniżej część druga wywiadu – o blogu „Droga do Kany” 🙂

Do usłyszenia 🙂


_